Az öt győri játékossal szereplő norvégok nehéz helyzetbe kerültek a koronavírus-járvány miatti korlátozások nyomán, de a nemzetközi szövetség nem hajlandó elhalasztani az olimpiai selejtezőt. Közben az európai kupák április 12-ig leállnak.
A Forma-1 irányítói a Nemzetközi Automobil Szövetséggel (Fia), valamint a bahreini és a vietnami szervezőkkel és autósport-szövetségekkel közösen úgy döntöttek, hogy elhalasztják a jövő hétvégére tervezett bahreini és az április első hétvégéjére kiírt vietnami futamokat. Az idény május végén, Európában kezdődhet.
A Bolgár Egészségügyi Minisztérium és a Nemzeti Krízisközpont pedig március 29-ig megtiltotta minden tömegrendezvény, kulturális-, szórakoztató- és sportesemény megrendezését.