A társházigazda Svédország válogatottjának négy játékosa nyilvános helyen fogyasztott alkoholt az olimpiai kvalifikációs férfi Európa-bajnokság idején, ezért bocsánatkérésre kötelezték őket.
A magyar férfi kézilabda-válogatott 36-29-re kikapott a világbajnoki ezüstérmes Norvégiától az olimpiai kvalifikációs Európa-bajnokság középdöntőjének első fordulójában pénteken, Malmőben.
A házigazda magyar válogatott 13-10-re legyőzte a legutóbbi kontinensviadalon ezüstérmes görög csapatot a Duna Arénában zajló vízilabda Európa-bajnokság női tornájának pénteki negyedik fordulójában, ezzel eldőlt, hogy a vasárnapi, szerbek elleni zárófordulós mérkőzés eredményétől függetlenül csoportelsőként kap ellenfelet a negyeddöntőben.
Gulyás István szövetségi kapitány elmondta, a magyar férfi kézilabda-válogatott félénk hozzáállása volt a legnagyobb baj a Norvégiával szemben 36-29-re elveszített mérkőzésen az Európa-bajnokság középdöntőjének első fordulójában.
Vízilabda-Európa-bajnokság. Magyar–spanyol gólpárbajban dől el ma az elsőség és az egyenes ági negyeddöntőbe jutás a Duna Arénában, Märcz Tamás együttese a máltaiakkal játszik
Csak a vége felé volt egy kis izgalom, ettől eltekintve magabiztosan, helyenként sziporkázó játékkal verte női vízilabda-válogatottunk 13-10-re a görögöket a budapesti Eb-n.
Málta ellen zárja a csoportkört a Märcz-csapat a Duna Arénában, a tét a csoportelsőség. Folytatódik a Bundesliga, pályán a Chelsea és a Real Madrid. A téli sportok kedvelői sem unatkozhatnak.
Letartóztatták a Real Madrid korábbi védőjátékosát, a spanyol bundabotrányban is érintett Raúl Bravót, ám nem közvetlenül a bundaügyek miatt, hanem azért, mert a gyanú szerint (tíz társával együtt többek között) ő küldött bérgyilkost a január elején meglőtt Darko Kovačevićre - írja az Index.