A Tripadvisor nevű ajánló oldalnak nemrég amiatt kellett magyarázkodnia, hogy egy nem létező étteremnek sikerült a portál segítségével London egyik legfelkapottabb kulináris célpontjává válnia.
Kisiklott egy tehervonat egyik kocsija csütörtök hajnalban a ferencvárosi állomáson, és elzárta a Kelenföld felé vezető egyik vágányt, valamint a Ferencváros és a Soroksári út állomás közötti mindkét vágányt – közölte a MÁV Zrt. kommunikációs igazgatósága az MTI-vel.
Jövő nyárra készülhet el a szénkataszter, amely a hazai szénvagyon felmérésén túl új stratégia kidolgozásának alapját is képezheti. A cél az energiahordozó alternatív felhasználási módjának megteremtése, valamint a nemzeti ásványvagyon újszerű hasznosítása - írja a Magyar Idők.
Ismeretlen elkövető becstelenítette meg a Terrorelhárítási Központ (TEK) páncélosát a Vörösmarty téren: a karácsonyi vásár védelmére hivatott járművet ugyanis valaki egyszerűen összefirkálta.
Pálhalma - Figyelem, értékekre vigyázni! 71 nap után szabadul Repülős Gizi, azaz K. Sándorné a Pálhalmai Országos Büntetés-végrehajtási Intézet gyengélkedőjéről!
Az InfoRádió – együttműködésben a Nemzeti Emlékezet Bizottságával – október 26-tól, 56 napon keresztül egy-egy portréval tiszteleg a hősök és mártírok emléke előtt. Most Viskovics Jánost mutatjuk be.
Szándékosan hajtott a tömegbe egy gázoló csütörtökön Melbourne-ben a csúcsforgalom idején, indoka egyelőre nem ismert - közölte Russel Barrett, az ausztráliai Victoria szövetségi állam rendőrségének parancsnoka.
Őrizetbe vette a rendőrség a szerepi mérgezés gyanúsítottját – közölte a Hajdú-Bihar Megyei Rendőr-főkapitányság sajtószóvivője az MTI-vel csütörtökön.
A magyar oligarchákról közölt nagy anyagot az üzleti lap, ebben a Századvég egykori vezetője elmondta, tényleg vannak nálunk „nagyon gazdag üzletemberek”, ez a kormány nyíltan vállalt célja.
Ismeretlenek vörös festékkel fújták le a TEK páncélos harci járművét a Vörösmarty téren, amelyet a karácsonyi vásárok védelmére rendelték ki. Bakondi György sajtótájékoztatón reagált.
"Az a célunk, hogy a városban egy olyan politikai erő kapja meg a felhatalmazást, amelyik azon az úton viszi a várost is tovább, amelyen az elmúlt nyolc esztendőben az ország járt."
A szerepi mérgező italt fogyasztó betegek közül többen hazamehettek a kórházból, két ember állapota azonban továbbra is válságos – közölte a Debreceni Egyetem csütörtökön.