Anastasiia Pokreshchuknak hívják azt a plasztika-megszállott ukrán nőt, aki azután sem tud leállni a szépészeti beavatkozásokkal, hogy akkorák az orcái, mint egy-egy jól megtermett, méretes barack. Döbbenetes átalakuláson ment keresztül az elmúlt években, előtte-utána képet is mutatunk.
Tudományosan bizonyított tény, hogy a szervezet alacsony magnéziumszintje és a depresszió között összefüggés áll fenn, ám az összefüggés pontos mechanizmusa még nem ismert. Annyit viszont már tudunk, hogy a magnézium kulcsszerepet játszik azoknak a hírvivőanyagoknak a szabályozásában, amelyek a hangulatért felelősek.
Úgy, ahogy vagy – ezzel a címmel írt könyvet Emily Nagoski amerikai szexuálpszichológus, aki az önfeledt szexualitásról beszél a Magyarországon most megjelenő kötetében.
Az biztos, hogy az elmúlt években csak a legelvetemültebb Marvel rajongók tudtak kiigazodni a filmek cselekményein, ettől függetlenül még azokat is a moziba csábította, akiknek kellett némi idő, hogy felfogják a látottakat.
Mit szokás mostanában csinálni egy ilyesmi bizarr testi adottsággal? Hát irány a közösségi média! Az orosz Radmila Juszupova videóira milliók kíváncsiak.
Olaszországban régóta bevett szokás, hogy az elnéptelenedéstől félő aprócska faluk jelképes összegért – általában egy euróért – kínálják a helyi ingatlanokat. Azok számára, akik például Rómához közel szerettek volna ingatlant, mindez sovány vigasz volt, hiszen a települések általában az ország eldugott részeiben voltak. Idáig. Maenza váro
Mindannyian ismerjük a híres arany boltívet, s azt, hogy mi rejlik az ajtajain belül. Vannak óriási rajongói, valakik ócsárolják, és vannak, akik azért ócsárolják, mert kell. Magyarországon 33 éve elérhető a világ legnépszerűbb gyorsétterme, de vajon milyen titkokat és érdekességeket rejt? Lássuk!
Azoknál, akik napi nyolc vagy több órát ültek, és egyébként nem voltak fizikailag nagyon aktívak, hétszer nagyobb volt a stroke kockázata, mint azoknál, akik kevesebb mint négy órát töltöttek ülőmunkával, és legalább 10 percet mozogtak naponta.
A halszag szindróma, más néven trimetilaminuria egy olyan genetikai, anyagcserét érintő öröklődő megbetegedés, melyben a világon dokumentáltan csak pár száz ember szenved.