Svájci kutatók olyan algoritmust alkottak, amely gond nélkül oldja meg a weboldalak által az emberi felhasználók beazonosítására használt képrejtvényeket.
A dél-koreai nagyvállalatok bővítették és konkretizálták azt a még év elején kötött stratégiai megállapodást, amelynek célja, hogy termékeik a lehető legszorosabban tudjanak egymással együttműködni.
Igen, új a rendszercsip, igen, kicsit a kamerákon is csavartak, de a nagy, beígért, mesterséges intelligenciás csoda csak később jön majd, és azt nem is tudni, hogy mikor érkezik az EU-ba.
A változást egy nemzetközi viszonylatban is elsöprő sikert arató alkotás hozhatja el. A politikusok ennek kapcsán ismerték fel, hogy a játékoknak komoly szerepe lehet a kínai kultúra külföldi terjesztésében és elfogadtatásában.
Mi történt a technológia világában? Elmondjuk röviden! Számos hazai hírcsatorna IT, mobiltechnológiát, robotikát érintő tartalmait foglaljuk össze pár perces podcast adásainkban.
A Pepe Unchained (PEPU) az egyik leggyorsabban növekvő mémérme, amely nemrégiben átlépte a 15 millió dolláros mérföldkövet ICO-ja során. Az előértékesítés továbbra is folyamatban van, és sok korai befektető nagy reményeket fűz ahhoz, hogy a PEPU árfolyama jelentős emelkedést mutathat az év későbbi indulásakor. Az a kérdés, hogy a Pepe Unchained kép
Az OpenAI vezérigazgatója, Sam Altman azt jósolta, hogy a szuperintelligencia közelebb van, mint sokan gondolják, és szerinte új korszakot nyit az emberiség számára. A ChatGPT-ért felelős céget vezető Altmannak a legtöbbeknél világosabb elképzelése van a mesterséges intelligencia képességeiről. Ez azt jelenti, hogy nem csak az AI veszélyeire vonatk
A TDS elemzői szerint az arany hozama 1980 óta a harmadik legjobb teljesítményt nyújtja, és valójában csak egy kerekítési hiba választja el az elmúlt 44 év legjobb teljesítményétől. Egy kerekítési hiba választja el az eddigi legjobb teljesítménytől „Bár azzal érvelhetünk, hogy az alapok FOMO-jával nehéz elszámolni, a fizikai piacok iránti figyelemr