A magyar férfi vízilabda-válogatott Spanyolország ellen játssza második csoportmérkőzését a párizsi olimpián. A mi hatosunkban két mérkőzést már lejátszottak kedden, az ausztrálok 8-3-ra verték a szerbeket, a franciák 14-13-ra a japánokat.
Nagy napja lehet a szerda a magyaroknak a párizsi olimpián Milák Kristóf és Németh Nándor éremért úszik, pástra lép a kardcsapat. A férfi kézilabda-válogatott a norvégokkal kezd már reggel kilenckor. Két sportlövőnknek eljött a kedvenc száma.