A Győri Audi ETO KC csapata hároméves szerződést kötött a francia válogatott kapusával, Laura Glauserrel. Az olimpiai ezüstérmes és Európa-bajnok kapus a Metz szerelését cseréli zöld-fehér mezre.
Perl Zoltán először lett a szakszövetség véleménye alapján az év férfi kosárlabdázója. A 24 éves szombathelyi játékos januárban az önbizalmát vesztve tért haza Spanyolországból.
Az olimpiai ezüstérmes és Európa-bajnok francia Laura Glauser jövő nyártól a Bajnokok Ligája-címvédő Győri Audi Eto KC női kézilabdacsapatában folytatja pályafutását.
A Budafok vasárnap Szolnokon folytatta győzelmi sorozatát, és biztos feljutó helyen áll a labdarúgó Nb Ii-ben az őszi több mint félidő befejezésekor, 21 forduló elteltével.
A szövetségi kapitány szerint a magyar férfi vízilabda-válogatott szereti a kihívásokat és készen is áll arra, hogy megfeleljen ezeknek a januárban Budapesten sorra kerülő olimpiai kvalifikációs Európa-bajnokságon.
Elindult a több mint négyezer óvodát érintő, mintegy 300 ezer gyermek óvodai sportolását elősegítő Ovis Labdaprogram, a kezdeményezés keretében elsőként Tiszavasváriban és Nyíregyházán adott át sportszercsomagokat a gyerekeknek Szabó Tünde, az Emberi Erőforrások Minisztériumának sportért felelős államtitkára.
A Ferencváros támadója, Varga Roland megkérte a barátnője kezét,közösségi oldalán jelentette be a nagy hírt. Az eljegyzéshez a klubja is gratulált a játékosnak.
Elképesztő történeteket mesélt magáról az 59 éves focilegenda, Diego Maradona egy argentin sportcsatorna beszélgetős műsorában. A férfi azt állítja, egyszer elrabolták az UFO-k, és még szüzességének elvesztéséről is megosztott pár információt - írja a The Sun.
Úgy tűnik, fellélegezhetnek a Haladás labdarúgócsapatának szurkolói: az NB II-ben szereplő együttes új ügyvezetője, Séllei Árpád a csütörtöki városi közgyűlésen kijelentette, nem szűnik meg a klub.
A túraautó-Világkupa (WTCR) bajnoki címét megszerző Michelisz Norbert, a Hyundai klasszisa lett az Év magyar pilótája az Autósport és Formula Magazin által összeállított rangsor alapján.
A Győri Audi ETO női kézilabdacsapata szerződtette a Metz francia válogatott kapusát, Laura Glausert: az olimpiai ezüstérmes és Európa-bajnok játékos három évre írt alá az együtteshez.