A Győr a szerdai, hazai visszavágón is magabiztosan nyert a belga Sint-Katelijne-Waver ellen, ezzel bejutott a legjobb 16 közé a női kosárlabda Európa Kupában. Kiesett viszont a Szeged
Éva nyerte meg a ValóVilág első párbaját. A szőke szépség visszatérésére a nézők 72 százaléka szavazott, így Leonidasznak kellett elhagynia a luxusbörtönt.