Kikaptunk a svédektől

2008. szeptember 10. 22:57, Gondola

A magyar labdarúgó-válogatott 2-1-es vereséget szenvedett Svédországban világbajnoki selejtezőn. Erwin Koeman együttese két fordulót követően egy ponttal áll a csoportban, legközelebb október 11-én Albánia csapatával találkozik.

Tovább a teljes cikkre...

Keresés