Hézag a Fideszben

2007. június 8. 5:09, Grill Receptek

Jó lenne megtudni, végül is milyen országot szeretne a Fidesz. Persze a válasz most is tudható: nem olyant, amit a jelenlegi koalíció vezet. Csak ez így még elég kevés. Több támpontot pedig a folyamatosan ömlő - nevezzük így - bírálatokból nehéz kiolvasni. Meg aztán az ellenzék dolga amúgy is az, hogy ellenezzen. Ezzel a részével tehát alapvetően nincs semmi baj.

Tovább a teljes cikkre...

Keresés